buy essay help

Про комплекс

ПЕРЕВАГИ ЖИТЛОВОГО КОМПЛЕКСУ клубний

Житловий комплекс клубного типу ЖК Клубний на вулиці Сергія Колоса – це ваша затишна квартира в одному з найбільш зелених районів столиці з чудовою інфраструктурою та транспортною розв’язкою, але осторонь від шумних та пильних транспортних артерій міста.

В будинку всього 5 поверхів та 24 квартири з вільним плануванням- ідеальне рішення для тих, хто хоче отримувати задоволення від спокою та гармонії навколо

Безумовними перевагами ЖК Клубного є власна опалювальна котельна та просторий затишний двір з дитячими майданчиками, зеленими зонами для відпочинку всієї родини та місцями для паркування автомобілів.

ІДЕЯ СТВОРЕННЯ ЖК клубний

Ми мали на меті створити ідеальний простір для тих, хто мріє про сучасне життя в безпечному та комфортному середовищі, про квартиру з затишним подвір’ям  без сторонніх, про спокій та зручність водночас.

Тому ЖК Клубний розташований у тихому, спокійному місці, але поруч з Голосіївським парком та вигідною транспортною розв’язкою.

Тому ЖК Клубний – будинок з територією закритого типу, що цілодобово перебуває під охороною та відеонаглядом.

Тому ЖК Клубний – комплекс із самостійною споживчою інфраструктурою, дитячими майданчиками, облаштованими скверами, привабливим озелененням території та паркінгом.

Наведена на сайті інформація не є офіційною пропозицією (офертою) та є орієнтовною, тобто такою, що відображає плани забудовника та може бути змінена забудовником у будь-який момент без будь-якого попереднього повідомлення (погодження), а тому не може розцінюватися, як зобов’язання забудовника.